icoFb.svgicoIns.svgicoLn.pngicoYou.svgicoEm.svg
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.

Zapojte se

Chcete se aktivně zapojit do aktivit Fotbalu pro rozvoj nebo jiným způsobem projekt podpořit? Zde je pár možností, jak se k nám přidat. Variant je ale spousta, pokud máte vlastní nápad, neváhejte se nám ozvat!

Líbí se vám,
co děláme?
Zapojte se!

Do Ligy férového fotbalu aktuálně hledáme:

Mediátory, kteří ve fotbalu 3 nahrazují rozhodčí. Sledují vývoj zápasu a dbají na dodržování pravidel. V případě potřeby pomáhají směřovat před a pozápasové diskuze. Mediátor by měl být schopen zajistit hladkou komunikaci mezi hráči, objektivně řešit konflikty a dohlížet na fair play.

Trenéry, kteří mají na starosti vlastní tým v rámci Ligy férového fotbalu. Trenéři u nás absolvují speciální školení fotbalu 3 a měli by pravidelně trénovat tým a docházet na ligové zápasy. Trenér je by měl také u hráčů podporovat hodnoty a principy férového fotbalu.

Organizátory, někoho, kdo by pomohl s organizací a logistikou zápasových dnů a turnajů. Sledoval výsledky a pomáhal zajišťovat hladký průběh hracích dnů.

Pro naše aktivity obecně oceníme pomoc fotografů či tvůrců videí pro zachycení těch správných okamžiků během fotbalových nebo kulturních akcí. Dále uvítáme posilu do našeho PR týmu pro psaní článků a rozhovory s fotbalovým světem. Pokud jsi copywriter nebo začínající novinář, moc rádi se s tebou potkáme a navážeme spolupráci.

Aktuálně také hledáme fotbalové ambasadory! Hráče, trenéry, ale i celé kluby, kteří by chtěli přímo podpořit děti ze zapojených neziskových organizací. Věříme, že životní vzory mají na mladé lidi ten největší vliv. Rádi bychom dali dohromady fotbalisty a trenéry, ke kterým by mohly děti vzhlížet a inspirovat se. Potrénovat, zahrát si občas fotbal a nebo jen popovídat. V případě zájmu se ozvěte Veronice na veronika@fotbal.je a doladíme konkrétní spolupráci.

OZVĚTE SE

+420 722 400 379

Organizátor

INEX

Ansley Hofmann


manažer projektu
poslat email

Veronika Dobrovská


PR & komunikace
poslat email