icoFb.svgicoIns.svgicoLn.pngicoYou.svgicoEm.svg
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.

Co se u nás v poslední době událo?

Tradičně jsme si společně kopli pod Jěštědem

Loňská sezóna LFF je slavnostně ukončena


Sešli jsme se napříč týmy z celé republiky, abychom společně oslavili loňskou sezónu Ligy férového fotbalu, natrénovali nové dovednosti na tu aktuální a hlavně pobyli zase nějaký čas spolu.


Kemp a závěrečný turnaj proběhli v termínu 23. - 27.9. již tradičně v krásném Podještědském sportovním areálu Luďka Zelenky. Zúčastněné týmy spolu potrénovaly fotbalové i jiné dovednosti, zahrály si spoustu zápasů, dosáhly na malá i větší vítěžtví, která byla na konci turnaje oceněna putovním pohárem a medailemi.


Pro více fotografií a postřehů z turnaje, sledujte Instagram a Facebook Ligy férového fotbalu, kam pravidelně přispíváme.


Víkend nabitý fotbalem a vzděláváním v oblasti rozvoje a sportu


Cílem akce je nejen zjistit, který fotbalový tým nastřílel nejvíce gólů, ale především to, co si hráči z účasti v Lize férového fotbalu odnášejí do svých každodenních utkání doma, ve škole, zaměstnání i ve volném čase. Každý jedinec kope za to svoje. Fotbal je pro mladé lidi díky své univerzálnosti a oblíbenosti vhodným nástrojem k rozšíření vědomostí a k rozvíjení sociálních a jiných osobnostních dovedností.


Po turnaji probíhala v Podještědském sportovním areálu ještě diskuze a workshopy zástupců z odborných řad, abychom společně zhodnotili program Ligy férového fotbalu, sdíleli vlastní zkušenosti a poznatky z tréninků a zápasů uplynulé sezóny, zamysleli se nad metodikou a naplánovali navazující aktivity Fotbalu pro rozvoj. Každý region má svého koordinátora, který je zodpovědný za správnou implementaci metod Fotbalu pro rozvoj ve vzdělávání mladých lidí ve sportu.


Aktuálně je do Ligy férového fotbalu pravidelně zapojeno asi 400 hráčů, z více než 30 neziskových organizací z celé republiky, které pracují s ohroženými dětmi a mládeží.


Organizátor

INEX

Ansley Hofmann


manažer projektu
poslat email

Veronika Dobrovská


PR & komunikace
poslat email